Za darmo do odebrania. Prezent do wielkiej gry na PlayStation i PC

PS Store nowa wyprzedaż. Mnóstwo gier taniej, oto jak zaoszczędzić
Newsy PC PS4 PS5

Łapcie za darmo dodatek do gry Sackboy Wielka Przygoda. Jest on rozdawany zarówno w PlayStation Store, jak i na Steam oraz Epic Games Store.

Prezencik jest rozdawany z okazji Chińskiego Nowego Roku. To dodatek do uroczej gry, którą zna chyba każdy z nas. DLC zawiera kostium „Chiński Nowy Rok”, który możesz zobaczyć na screenie poniżej. Znajdziesz tam oczywiście również linki do pobrania na PlayStation oraz PC.

Świętuj w kostiumie „Chiński Nowy Rok”. Sackboy ma nadzieję, że przyniesie on szczęście wszystkim jego przyjaciołom… a zwłaszcza Tobie. Specjalnie na tę okazję Sackboy nauczył się także pradawnego tańca smoka. Z pewnością spodoba się on publiczności i odpędzi złego Vexa oraz jego nikczemnych sługusów.

Opis dodatku z PlayStation Store
Sackboy-DLC-za-darmo
Sackboy – DLC za darmo

To jak, odbieracie prezencik i wracacie do wielkich przygód małego Sackboy’a?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie