W weekend będziecie mogli wypróbować Borderlands 2 za darmo!

To wspaniała okazja, by nie płacąc ani grosza, wypróbować świetnie oceniany hit studia Gearbox Software.

Już teraz możecie zacząć pobierać pliki, przy wykorzystaniu usługi STEAM, ważące w przybliżeniu 6 GB. Testować grę możecie do godziny 19 najbliższego poniedziałku. Jeśli wspomniany tytuł wyda się Wam interesujący, dobrą opcją wydaje się skorzystanie z promocji. Dzięki niej możliwe będzie kupienie gry za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej i zapłacenie za nią aż o 50% mniej (15 euro).


Borderlands 2 to kontynuacja postapokaliptycznej gry FPS, której fabuła rozgrywa się na planecie Pandora. Historia najeżona jest olbrzymią ilością żartów i poczuciem humoru, nawiązującym do popkultury. Tytuł umożliwia wybór klasy postaci, co w znaczący sposób determinuje sposób rozgrywki.

Cechą charakterystyczną serii pozostaje tryb kooperacji, gwarantujący świetną zabawę w gronie znajomych. Oprócz wersji podstawowej, nabyć można również wiele rewelacyjnie zaprojektowanych DLC, które urozmaicą i wydłużą zabawę.

Borderlands 2, w przeciwieństwie do poprzedniczki, pozwala na eksplorację wielu zróżnicowanych lokacji:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

5 Shares
Share5
+1
Tweet