W co gra Elon Musk? Miliarder pokochał ten tytuł i przekonuje swoich znajomych

Elon Musk wyjaśnia, która gra zasłużyła na tytuł gry roku
Newsy PC

Nawet ekscentryczni milionerzy mają prawo kochać gry wideo. Przykładem jest właściciel m.in. Tesli i SpaceX, który został ostatnio sfotografowany podczas sesji w jednej z głośniejszych growych premier tego roku. Jak myślicie, w co gra Elon Musk?

Lex Fridman umieścił na swoim koncie na portalu X wpis ze zdjęciem. Fotografia przedstawia jego kumpla, Elona Muska w czasie gry w Diablo IV. Okazuje się, że jeden z najbogatszych ludzi świata upodobał sobie rozgrywkę w tegorocznym hicie ze stajni Blizzarda. Jak przyznał sam zainteresowany, gra jest świetna, interesująca i niezwykle złożona na maksymalnym poziomie trudności.

Bezsprzecznie Elon jest barwną postacią. Choć z jego wpisami, opiniami i działaniami można się często nie zgadzać, to jest coś uroczego w miliarderze oddającemu się zabawie w grze wideo. Z pewnością wielu fanów czuje, że łapie z nim w ten sposób lepszą więź. Co ciekawe, w wyniku polecenia gry, zabawę w Diablo IV zaczął również Fridman.

Jak sam stwierdził, to świetny sposób na stres i bez wątpienia dobra rozrywka po pracy i obowiązkach. Ciekawe, czy zamiłowanie Muska do gier przełoży się na nowe funkcje portalu X. Niedawno testował on streaming na swoim serwisie i być może będzie to kierunek, który dawny Twitter obierze w najbliższych miesiącach.

Wielu z nas na pewno ciekawi, na jakim komputerze gra Elon Musk. Tego niestety nie wiadomo, choć duży ekran i szczegółowa grafika implikują obecność potężnej karty graficznej na pokładzie. Cóż, w jego przypadku budżet nie ma znaczenia.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie