VR Invaders zapowiedziane. Strzelanina science-fiction w wirtualnej rzeczywistości

0 komentarzy

Premiera jeszcze w tym roku.

Międzynarodowy wydawca My.com ujawnia debiutancki projekt VR na PC własnego studia deweloperskiego VR Invaders, czyli osadzonej w świecie sci-fi strzelaniny, w której gracze zanurzą się w cybernetycznej rzeczywistości.

VR Invaders ukaże się jeszcze w tym roku na Steamie i w Oculus Store na systemy HTC Vive i Oculus Rift. Tytuł napędza technologia Unreal Engine 4.

W VR Invaders gracze wejdą w rolę „nurka” (Diver), członka specjalnego oddziału pomocowego w wirtualnej rzeczywistości, ratującego użytkowników, którzy utknęli w VR. Podczas rutynowej akcji ratunkowej oddział niespodziewanie atakują wygenerowane przez złośliwy program wirusowy drony.

Zadaniem graczy będzie obrona przed dronami oraz pokonanie bossów, czyhających na końcu każdego z dziesięciu poziomów gry. Do obrony służy im wyrzutnia z trzema trybami ognia oraz tarcza energetyczna. Dodatkowo gracze mogą posługiwać się umiejętnościami specjalnymi, jak spowalnianie czasu, co będzie szczególnie przydatne w wygenerowanych przez wirus, krytycznych sytuacjach.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze screeny oraz teaser VR Invaders:

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się