Valorant straciło kluczowego dewelopera. Poznaliśmy następcę Joe Zieglera

Valorant - grafika z gry
PC

Riot Games potwierdziło, że Game Director Valorant zrezygnował ze swojej funkcji na rzecz innego projektu. Stanowisko przejmie inny doświadczony deweloper.

Ziegler zostanie zastąpiony przez Andy’ego Ho, który również pracuje nad grą od bardzo dawna.

Z sercem przepełnionym wdzięcznością i głęboką ekscytacją, przychodzę dziś do Was z nowiną. Po 8 latach pracy nad grą VALORANT, budowania jej od podstaw wraz z zespołem oddanych i pełnych pasji deweloperów, którzy niestrudzenie pracowali, aby służyć wam wszystkim z szacunkiem i podziwem, na jaki zasługujecie, przekazuję stanowisko dyrektora gry w strzelance taktycznej VALORANT mojemu dobremu przyjacielowi, Andy’emu Ho.

Fragment ogłoszenia Joe Zieglera

Ziegler uspokoił graczy zmartwionych jego odejściem. Twierdzi, że Ho jest doświadczonym i godnym zaufania deweloperem, którzy dobrze zaopiekuje się strzelanką Riot Games. Chyba nie mamy podstaw, żeby mu nie wierzyć.

Andy to osoba, o której z dumą mogę powiedzieć, że włożyła wiele lat pracy w firmę VALORANT, a jej osobiste zaangażowanie w dostarczanie produktów zgodnie z najwyższymi standardami inspiruje wszystkich, którzy z nią współpracują. Mam do niego pełne zaufanie i wierzę, że będzie kontynuował rozwój i ewolucję firmy VALORANT z roku na rok, aby stała się jeszcze lepsza niż to, co mogłem sobie wyobrazić. (…).

Joe Ziegler przejdzie do zespołu zajmującego się innym, nieznanym jeszcze projektem w Riot Games. Konkrety poznamy wtedy, kiedy Riot uzna, że może już pokazać światu swoją nową grę.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie