V Rising wkrótce rozwinie skrzydła. Twórcy zapowiadają pełnokrwiste nowości

V Rising - grafika
Newsy PC

V Rising przyciągnęło aż półtora miliona graczy. Twórcy dostali więc ogromny zastrzyk gotówki i już szykują się do wypuszczenia nowej zawartości.

Obecnie głównym celem deweloperów są „poprawki błędów, zmiany balansu, optymalizacja serwerów i usprawnienia quality of life”. W planach jest też oczywiście tona zupełnie nowej zawartości, która pozwoli graczom znacznie wydłużyć czas spędzony w wampirzej produkcji.

Możemy Wam obiecać coś bardzo specjalnego na (premierę wersji – red. ) 1.0! (…) Będzie więcej broni do władania, łupów do plądrowania i czarów do wyczarowania. Będzie więcej V Bloods, z nowymi wyzwaniami, krainami do odkrycia i dalszymi sposobami na ulepszenie zamku, aby wyrazić swoją wampiryczną chwałę. To świat, w którym poczujesz świeżość, w którym będziesz ciągle zatapiać swoje zęby.

– poinformowali twórcy gry

Konkretnych dat wydania nowej zawartości na razie brakuje, ale nie ma w tym niczego dziwnego. V Rising dopiero zadebiutowało, więc twórcy potrzebują czasu na uporządkowanie opinii graczy i ustalenie priorytetów.

Gram w V Rising od premiery i liczę, że deweloperzy podzielą się wkrótce choćby poglądową mapą pomysłów i planów na kolejne miesiące rozwoju. Potencjał gry jest ogromny, a i opcji na dalszy rozwój nie brakuje. Oby okres wczesnego dostępu miło zaskoczył graczy pod względem częstotliwości wydawanie nowych aktualizacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie