V Rising - wampir

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

Zwiedzaj świat, poluj na śmiertelników i… zbuduj sobie trumnę. Survival, w którym jesteś wampirem

Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby połączyć wampiry, survival oraz twórców Battlerite? Teraz już wiecie – oto V Rising.

To gra z otwartym światem i rozgrywką PVP oraz PVE. Gracze wcielają się w wampirzego lorda, który próbuje odbudować swoją dawną potęgę. W tym celu musi polować na okolicznych wieśniaków, zmieniać ich w swoje lojalne sługi oraz stopniowo rozwijać własne, mroczne zamczysko. Wszystko to w konwencji survivalu połączonego z elementami MMO.

W V Rising będziemy mogli sprzymierzyć się lub stanąć w szranki z innymi, sterowanymi przez graczy wampirami. Sama walka ma być bardzo dynamiczna i docelowo będzie bazować na umiejętnościach gracze. Jak na wampira przystało, nasz krwiożerczy antybohater otrzyma szereg groźnych umiejętności oraz arsenał równie morderczych broni. Przypuszczam, że wrażenia płynące z walki będą też nieco podobne do tych z popularnego niegdyś Battlerite. To w końcu gra od tych samych twórców.

Niestety, nie znamy jeszcze daty premiery tej produkcji. Deweloperzy zapowiedzieli, że planują rozpocząć zamknięte testy beta jeszcze w tym roku. Później otrzymamy możliwość kupienia V Rising we wczesnym dostępie na platformie Steam.

Jeśli nadal czekacie na Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 i brakuje Wam gier w tym klimacie, nowa produkcja Stunlock Studios powinna przykuć Waszą uwagę. No chyba, że na premierę poczekamy też równie długo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się