Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

V-Rally 4 dzisiaj debiutuje. Oto zwiastun, który ma nas ostatecznie zachęcić do grania

Legendarna seria wyścigów powraca. V-Rally 4 wjeżdża dzisiaj na konsole PlayStation 4 i Xbox One, a deweloperzy zapraszają na premierowy zwiastun.

V-Rally 4 debiutuje dzisiaj (6 września) na PS4 i Xbox One. Posiadacze komputerów PC dostaną wyścigi w swoje ręce 25 września, a jeśli gracie na Nintendo Switch, musicie poczekać jeszcze dłużej (w przypadku tej platformy data premiery nie została sprecyzowana).

Kylotonn Racing Games publikuje tymczasem premierowy zwiastun, który ma zachęcić niezdecydowanych do sięgnięcia po czwartą odsłonę niegdyś naprawdę popularnej serii wyścigowej.

Twórcy mówią o V-Rally 4 – wymagający symulator. Odpalając grę weźmiemy udział w wyzwaniach podczas wyścigów rajdowych, rallycrossu, driftów, wyścigów buggy oraz wspinaczki i wybierzemy się w podróż po wszystkich kontynentach.

Poniżej obiecany filmik, a zaraz pod nim nieco informacji o dostępnych rodzajach wyścigów prosto od dewelopera:

V-Rally – rodzaje wyścigów

  • Rally: od Kenii po Park Narodowy Sekwoi; wyrusz na najtrudniejsze trasy i zmierz się z ekstremalnymi warunkami za kierownicą zarówno współczesnych, jak i starszych pojazdów.
  • V-Rally Cross: wymagające wyścigi dla 8 kierowców na drogach szutrowych i asfaltowych.
  • Extreme-Khana: drift, precyzja i prędkość wśród pułapek rozsianych na drodze. Prawdziwy test dla umiejętności kierowcy i showmana!
  • Buggy: zostań ekspertem od jazdy po górzystym terenie, wykaż się wyjątkowym refleksem i opanuj umiejętności niezbędne do wygrania tych trudnych wyścigów.
  • Hillclimb: pokieruj potężnymi mechanicznymi potworami i wjedź na sam szczyt góry.

W grze znajdzie się ponad 50 modeli samochodów, włączając najsłynniejsze auta uczestniczące w rajdach i wyścigach ekstremalnych, które możesz przetestować, zdobyć, ulepszyć i zmodyfikować.

V-Rally 4 zawiera tryb kariery oraz tryb online.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%