Uwielbiacie filmy przygodowe a waszym idolem jest Indiana Jones? Wypróbujcie Deadfall Adventures bez żadnych kosztów!

0 komentarzy

Produkcję polskiego studia The Farm 51 będziecie mogli pobrać ze Steam.

Gra w przybliżeniu waży 7 GB, a testować produkt będzie można do godziny 22 w niedzielę. Jeśli tytuł przypadnie Wam do gustu, w trakcie trwania akcji będziecie mogli go nabyć w cenie niższej o 50%. Za wersje podstawą zapłacimy 19,99 euro, natomiast za rozszerzoną 24,99 euro. Udostępniony ma zostać zarówno tryb singleplayer oraz multiplayer.

Deadfall Adventures nie zdobyło dużego uznania recenzentów, co nie znaczy, że mam do czynienia ze słabym tytułem. Mimo rozczarowującej fabuły, odtwórczości i monotonii – dość szybko wkradającej się do sekwencji opartych na strzeleniu, pozycji nie sposób odmówić pewnych atutów.

Lokacje jakie przyjdzie nam zwiedzieć prezentują się doprawdy malowniczo, wiele dobrego można także powiedzieć o muzyce budującej atmosferę. Najciekawszym jednak elementem gry są z całą pewnością łamigłówki. Niejednokrotnie by zdobyć upragniony skarb będziemy musieli wytężyć nasze szare komórki i użyć wyobraźni.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się