Upadek Winterhome: darmowy dodatek do gry Frostpunk już dostępny

Upadek Winterhome: darmowy dodatek do gry Frostpunk już dostępny
Gry za darmo Newsy PC

Deweloperzy z 11 bit studios wywiązują się z obietnic o darmowej zawartości do gry Frostpunk. Dziś pora na kolejną aktualizację z fabularnym DLC.

Jesteście szczęśliwymi posiadaczami polskiej produkcji pt. Frostpunk? Świetnie się składa, bo już dziś na Steamie pobierzecie darmową aktualizację, która przyniesie dodatek fabularny pt. Upadek Winterhome. Prócz wielu godzin zupełnie nowej zawartości i świeżego spojrzenia na mechanikę moralnej dwuznaczności, dodatek da graczom również szansę do zarządzania na zupełnie nowej mapie z odświeżoną grafiką i odkrycia nowych informacji o zamarzniętym, srogim świecie. Odkryjemy sekrety przeszłości – to, jaka jest mroczna historia upadłego miasta Winterhome. Miasta, które odkryliśmy już w głównej kampanii gry.

Frostpunk: Upadek Winterhome – darmowe DLC fabularne dostępne już dziś!

Frostpunk to gra o przetrwaniu miasta w alternatywnej rzeczywistości zamrożonej ziemi, gdzie ciepło oznacza życie, a jedna osoba musi podejmować ciężkie decyzje, od których zależy przetrwanie gatunku. Podobnie jak wcześniejsza produkcja studia 11 bit studios pt. This War of Mine, gra została doceniona na całym świecie, jeszcze dziś, w niemal pół roku od premiery utrzymując 84 punkty w serwisie Metacritic.

 

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie