Unlocker do demo PES 2020. Odblokuj 134 drużyny, karne i więcej

W sieci wylądował mod/unlocker do demo PES 2020. Pozwala zdziałać naprawdę wiele.

Demo PES 2020 jest dostępne do pobrania od końca lipca (linki podawaliśmy tutaj) i pozwala rozegrać np. mecze towarzyskie offline wybierając spośród 14 różnych drużyn. A co, gdyby tak powiększyć liczbę dostępnych w wersji demonstracyjnej zespołów blisko dziesięciokrotnie?

Unlocker do demo PES 2020 – co dostajemy?

W sieci pojawił się “eFootball Pro Evolution Soccer 2020 Demo Unlocker” (dzięki DSO Gaming) i można go bardzo łatwo odnaleźć, wpisując w Google wspomnianą frazę.

Unlocker pozwala na odblokowanie w Exhibition Mode 134 drużyn. Otrzymamy dostęp m.in. do takich składów jak: Liverpool, Chelsea, West Ham, Newcastle, Valencia, Boca Juniors, Everton, Tottenham czy Sevilla FC. Wszystkie ekipy mają aktualne składy z roku 2019, zatem znajdziemy w nich obecne gwiazdy futbolu. Jednak – jak zaznacza wspomniany portal – ze względu umów na wyłączność z EA, niektóre zespoły nie mają swoich prawdziwych nazwisk.

Unlocker to nie tylko dodatkowe drużyny w demo PES 2020. Mod odblokuje również rzuty karne oraz dodatkowy czas (Extra Time) podczas meczów. Oprócz tego będziemy mogli wybrać, jaką piłką chcemy pokopać po boisku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.