Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Ukończył Fallout 3 w 24 minuty

BubblesDelFuego pobił światowy rekord. Mamy filmik z tego, jak dokonał wymienionego wyczynu.

Może oglądanie całego materiału nie należy do najbardziej ekscytujących rzeczy, ale przynajmniej można na nim zobaczyć, jakie techniki wykorzystuje BubblesDelFuego do tego, aby ukończyć Fallouta 3 w niecałe 24 minuty. Jedną z nich jest load clipping, czyli częste używanie quick save oraz quick load. Dzięki temu BubblesDelFuego mógł szybciej przenosić się przez lokacje oraz pomijać filmiki, czy też dialogi. Zyskał przez to cenne minuty.

Ponadto często korzystał z slope jumping – skakania w odpowiednim momencie przez co nie był spowalniany przez niektóre elementy terenu. Co ważne, wspomniane techniki są dostępne dla każdego, bowiem nie są wynikiem żadnego moda.

Warto też dodać, że poprzedni rekord przejścia Fallout 3 również należał do BubblesDelFuego. Dokonał tego w 24 minuty i 20 sekund. Teraz rekord został pobity i wynosi 23 minuty i 55 sekund.

Poniżej prezentujemy cały filmik z rekordem przejścia Fallout 3 przez BubblesDelFuego:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się