Dark Souls III

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Ukończył Dark Souls III bez trafienia i na 1 poziomie postaci

To się nazywa wyczyn.

Niektórzy gracze cały czas starają się wycisnąć ostatnie soki z Dark Souls III. Jednym z nich jest gracz o pseudonimie SquillaKilla, który prowadzi kanał na YouTube. Przedstawił on niedawno filmik, w którym przechodzi Dark Souls III nie otrzymując ani jednego trafienia. Ma przy tym zaledwie 1 poziom postaci. Gracz nie używa na materiale żadnej tarczy, magii oraz błędów gry.

Cały materiał trwa niecałe 3 godzin, w trakcie których SquillaKilla przechodzi całą grę. Jest więc co oglądać. Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem, co sądzicie o jego wyczynie. A może znacie inne podobne materiały?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%