Serwery Dark Souls III wracają do żywych. Co z resztą trylogii?

Dark Souls 3 - grafika
Newsy PC

Na początku roku FromSoftware wyłączyło serwery wszystkich odsłon Dark Souls na PC z uwagi na pewne krytyczne błędy. Gracze nie mogli korzystać z trybu multiplayer od aż siedmiu miesięcy, ale wreszcie się to zmieni. Dark Souls III odzyskało swoje serwery.

Ogłoszono, że wszystkie funkcje sieciowe trzeciej odsłony cenionej serii będą działać tak, jak powinny. Jeśli chodzi o pozostałe części, trzeba uzbroić się w cierpliwość, bowiem nie ujawniono, kiedy ich serwery zostaną włączone. Naprawa może potrwać tydzień, miesiąc lub dużo dłużej.

Funkcje sieciowe dla wersji PC Dark Souls III zostały reaktywowane.
Pracujemy nad przywróceniem tych funkcji dla wszystkich innych tytułów z serii Dark Souls i poinformujemy Was, kiedy zostaną one ponownie uruchomione.
Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość i wsparcie.

– poinformowano a mediach społecznościowych marki

Pierwotnie spekulowano, że serwery Dark Souls zostaną reaktywowane w chwili premiery Elden Ring, ale tak się nie stało. Gracze nie mogli też liczyć na jasne komunikaty ze strony wydawcy serii, który zapewniał, że prace nad naprawą usterki są w trakcie, ale o dokładnym terminie wydania poprawek można było pomarzyć.

Miejmy nadzieję, że Dark Souls i Dark Souls II również będą niedługo działać zgodnie z planem. Fani serii mają prawo mocno się niecierpliwić.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie