Ubisoft zrobił Tetrisa na PS4, który… ma problem z płynnością. Będzie patch!

Czy kogoś to jeszcze dziwi?

Ostatnio Ubisoft pokazuje prawdziwą klasę, jeśli chodzi o wydawanie tytułów, które są pełne błędów. Wersja Assassin’s Creed: Unity na pecety jest tego najlepszym przykładem. Na konsolach tytuł doczekała się już czwartej aktualizacji, z którą również były problemy. Wyobraźcie sobie, że posiadacze Xboksa One musieli ściągnąć aż 40 GB plików, podczas gry patch ważył 6,7 GB.


Przechodząc do meritum – wczoraj na PlayStation 4 miała miejsce premiera Tetris Ultimate. Tytuł powstał pod skrzydłami Ubisoftu.

Okazało się, że gra, która na Game Boy’u chodziła bez najmniejszego problemu, na nowej generacji od Sony jest po prostu niegrywalna. Wszystko skacze, przerywa, a przyciski działają z opóźnieniem. Dziennikarz serwisu IGN sprawdzał Tetris Ultimate na dwóch egzemplarzach PS4 i w dwóch przypadkach doświadczył tego samego.

Jest na to rada? Dziennikarz IGN doszedł do źródła problemów. Gra nie działa poprawnie, jeśli mamy za dużo znajomych w PSN! Jeśli chcecie więc osiągnąć płynność w Tetrisie na PS4, odłączcie konsolę od internetu.

Ubisoft przeprasza i już pracuje nad aktualizacją, która naprawi ten błąd. Żeby tylko nie miała 40 GB!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet