Ubisoft zdradza, kiedy zobaczymy nowego Assassin’s Creed!

Prawdopodobnie chodzi o grę Assassin’s Creed: Victory, o której mogliśmy usłyszeć już pod koniec zeszłego roku. Kiedy dowiemy się na 100 procent?

Ubisoft zdradził, że już 12 maja (najbliższy wtorek) zobaczymy oficjalną prezentację nowej odsłony Assassin’s Creed. Specjalny pokaz rozpocznie się o godzinie 18:00 naszego czasu.


Taka informacja została podana poprzez stronę producenta, na której możemy zobaczyć obecnie króciutką migawkę, prezentującą ręce uzbrojone w ukryte ostrze oraz małą armatkę (filmik na końcu newsa). Zapewne należą one do głównego bohatera nowej odsłony AC, którego ujrzymy w pełnej krasie podczas wspomnianego pokazu.

Prawdopodobnie nową częścią serii, którą zobaczymy już za kilka dni, będzie Assassin’s Creed: Victory. W zeszłym roku do sieci wyciekły nawet screeny, prezentujące ową produkcję. Przypominamy je jeszcze raz na końcu tego newsa, lecz pamiętajcie, że Ubisoft nie potwierdził ich autentyczności.

AC: Victory powstaje podobno na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Akcja gry przeniesie nas do XIX-wiecznego, wiktoriańskiego Londynu.

Z pewniejszych informacji możemy podać, że premiera nowego tytułu nastąpi w nadchodzącym roku fiskalnym Ubisoftu, co oznacza okres pomiędzy 1 kwietnia 2015 roku a 31 marca 2016 roku. Dyrektor firmy zdradził też, że nowa gra będzie oparta na technologii Assassin’s Creed: Unity. Dał do zrozumienia ponadto, że nadchodzące Asasyny zostaną porządnie zrobione, więc na starcie nie uraczymy bugów, które męczyły nas w AC: Unity.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

29 Shares
Share29
+1
Tweet