Ubisoft zatrudnia dyrektora ds. parkour

Będzie nim znany w tej dyscyplinie Michael “Frosti” Zernow. Jakie będzie mieć dokładnie zadania w studiu odpowiedzialnym za Assassin’s Creed?

Jak podaje Ubisoft, Frosti ma pomóc podczas produkcji kolejnych części ze skrytobójcą. Będzie odpowiadać przede wszystkim za autentyczność i rzetelność przedstawienia sztuki parkour w serii AC. Zernow należy do jednej z najlepszych grup na świecie zajmujących się parkourem. Wcześniej pracował już dla studiów zajmujących się grami. Między innymi uczestniczył w sesjach motion capture. Efekty jego współpracy z Ubisoftem mają już być widoczne w Assassin’s Creed: Unity, które ukaże się 28 października tego roku.

Co interesujące, Frostiego będzie można spotkać podczas zbliżającej się imprezy Comic Com w San Diego. Tam ma być zorganizowane Assassin’s Creed Experience, czyli specjalny kurs parkour oraz freerunningu, który poprowadzi Frosti.


AC Experience będzie otwarte dla wszystkich. To wciągające wydarzenie na żywo, które przeznaczone jest do nauczenia konsumentów tych samych ruchów, jakie będą mogli wykonywać w Assassin’s Creed: Unity. Będą więc mieli świetną okazję aby spróbować swoich sił w technikach, które pozwolą skakać po dachach i nie tylko – przekonuje Ubisoft.

Poniżej mamy krótki filmik z dokonaniami Frostiego. Robi wrażenie?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet