Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Ubisoft przez pomyłkę wprowadził do sprzedaży kubek z bugiem

Kubek z „błędem” od Ubisoft zrobił furorę wśród fanów gadżetów. Kolekcjonerzy proszą o przywrócenie naczynia do sprzedaży.

Obecność bugów w grach stała się znakiem rozpoznawalnym wielu dzieł. Szczególnie, gdy spojrzymy na produkcje studia Ubisoft. Ale nie tylko w grach popełniają błędy. Oddział Ubisoft China we współpracy z Sheepedia stworzyli niezwykły kubek do kawy, który jak się okazało miał wadę produkcyjną. Osoby, które zamówiły produkt, otrzymały kubek z uchwytem umiejscowionym wewnątrz, co uniemożliwia wykorzystanie go do celów konsumpcyjnych.

Owy bug został już wykryty przez firmę Sheepedia i tym samym wyjątkowy kubek wycofano ze sprzedaży.

Przez przypadek (o ile nie było to zamierzone) produkt stał się towarem kolekcjonerskim. Fani zakochali się w nim i poprosili o przywrócenie go do sprzedaży. W wyniku pozytywnego odzewu całkiem  możliwe, że Sheepedia uruchomi linię produkcyjną i na nowo rozpocznie wysyłkę wadliwych kubków. Decyzja ta należy do Ubisoftu.

Postawilibyście taki kubek na półce z gadżetami?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się