Ubisoft podaje daty premier kolejnych gier z serii Assassin’s Creed

Tym razem deweloperzy zaproszą nas do Indii oraz Rosji.

Ubisoft zdradził, kiedy dokładnie zagramy w platformówki Assassin’s Creed Chronicles: India oraz Assassin’s Creed Chronicles: Russia. Przypominamy, że podobnie jak w pierwszej części tej małej serii (z podtytułem China) mamy do czynienia z produkcjami typu 2.5D. Zatem zamiast otwartego świata, będzie bieganie w lewo lub w prawo, skakanie oraz walka.

Kiedy zagramy? Do Indii wybierzemy się 12 stycznia, a do Rosji – 9 lutego 2016 roku. Gry pojawią się cyfrowo na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Również 9 listopada na rynku wyląduje cała trylogia w wersji pudełkowej, która będzie przeznaczona dla wspomnianych platform. Od 5 kwietnia trylogia ma być dostępna również jako bundle z PlayStation Vita.


Przypominamy, że China przenosiła nas do XVI-wiecznego Pekinu. Indyjska odsłona rozegra się natomiast w 1841 roku, gdzie zagramy jako asasyn Arbaaz Mir z komiksu Assassin’s Creed: Brahman.

Assassin’s Creed Chronicles: Russia to z kolei rok 1918. Tutaj wejdziemy w skórę Nikolai Orelov z komiksów Assassin’s Creed: The Fall oraz The Chain.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • jok

    A kiedy Assassin’s Creed Chronicles Poland ?? Żeby tu nawet Indie dawać a Polskę to co??

  • Plugart

    Zaczęli z tego robić mydlaną operę , jak EA z FIFA.

107 Shares
Share107
+1
Tweet