Ubisoft+ za darmo przez miesiąc. Bez opłat zagracie w wielkie hity Ubisoftu

Ubisoft+ za darmo przez miesiąc. Odbierzcie świetną subskrypcję
Newsy PC

Ubisoft rozdaje za darmo swoją flagową subskrypcję z „+” w nazwie. Dzięki temu bez żadnych opłat możemy zagrać w szereg świetnych gier od wydawcy.

Nie trzeba być wielkim specjalistą w branży gier wideo, aby zauważyć, iż dziś wiele firm zaczęło polegać na subskrypcjach. Swego czasu napisałem o tym „futurystyczny” felieton! No ale nie ma co – Xbox Game Pass, EA Play, PS Plus to tylko wierzchołek góry lodowej atrakcyjnych dla graczy subskrypcji. Kolejną z nich jest Ubisoft+.

Oferta francuskiej korporacji istnieje już kilka lat, a zaczynała jako program zwany Uplay+. Z czasem postanowiono nie porzucać nazwy własnej firmy i wszystko sprowadzono do zwykłego „plusika” w nazwie. Fani gier Ubi mają tu sporo do znalezienia. Dzięki temu abonamentowi bez problemu możemy zagrać w praktycznie każdy mniejszy i większy hit tego dewelopera.

Teraz zdecydowano, iż każdy może wykorzystać miesiąc subskrypcji zupełnie za darmo. Firma oferuje miesięczny trial, który odebrać możemy od teraz aż do 10 października. Dzięki temu zagramy w ponad 100 gier, w tym reprezentantów znanych serii jak Far Cry, Assassin’s Creed czy The Settlers. Standardowo oferta wyceniona została na 59,99 zł za dostęp do usługi na PC, więc to dość wysoka opłata, którą warto zaoszczędzić.

Ubisoft jest w ogniu – niedosłownie, rzecz jasna. Firma w sobotę hostowała specjalne wydarzenie, na którym zaprezentowano szereg nowych pozycji. Szczególnie dużo miejsca poświęcono na omówienie przyszłości cyklu Assassin’s Creed. Poznaliśmy cztery nowe gry oraz szczegóły na temat Infinity (w tym pozycję multiplayer). Subskrypcję odbierzecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie