Ubisoft kusi kolekcjonerów. Zobaczcie, co proponuje za ponad 900 zł

Skusicie się na takie gadżety?

W dniu dzisiejszym firma Ubisoft ujawniła kompletną kolekcję Ubicollectibles Assassin’s Creed Origins. Figurki Ayi i ukrytego ostrza dołączają do figurek Bayeka i Jabłka Edenu, które zostały ujawnione już wcześniej – fani mogą zamówić je w przedsprzedaży i kupić w Ubisoft Store.

Bayek (cena: 239,90 zł) – ta figurka przedstawia Bayeka i jego orła, Senu, szukających kolejnej ofiary. Figurka Bayeka zawiera tarczę i broń, w tym łuk i strzały, miecz i ukryte ostrze. Bayek jest strażnikiem Egiptu, a jego osobista historia doprowadziła do powstania zakonu asasynów.

Ubicollectibles Assassin’s Creed Origins

Figurka Ayi (cena: 239,90 zł) – przedstawia ją, wyposażoną w podwójne ostrze, w postawie bojowej. Aya pochodzi z Aleksandrii, a w jej żyłach płynie krew egipska i grecka. W młodości, Aya przeniosła się do Siwy i tam spotkała Bayeka. Choć sama nie pochodzi z ludu Medżaj, po ślubie z Bayekiem, Aya zaczęła wspierać swego męża w walce. Figurkę można połączyć z figurką Bayeka i stworzyć niepowtarzalną dioramę Assassin`s Creed Origins.

Ubicollectibles Assassin’s Creed Origins

Jabłko Edenu (189,05 zł) – oficjalna reprodukcja artefaktu, który pojawi się w Assassin`s Creed Origins. Całość wyposażona jest w system oświetlenia LED, dzięki któremu replika w skali 1:1 świeci od wewnątrz. Jabłka są jednymi z najcenniejszych Fragmentów Edenu – artefaktów stworzonych przez starożytną cywilizację, celem podporządkowania sobie ludzkości. Przedmiot ten może dać właścicielowi kontrolę nad myślami, emocjami i zachowaniem ludzi.

Ubicollectibles Assassin’s Creed Origins

Ukryte ostrze (cena: 239,90 zł) – tajna broń, którą można nosić tak jak Bayek albo wystawić jako przedmiot kolekcjonerski. Ukryte ostrze dostępne jest w ramach limitowanej, numerowanej edycji, z certyfikatem autentyczności – dostępnych będzie jedynie 9999 sztuk. W trakcie swej długiej podróży po Egipcie, Bayek używa tej broni jako wiernego i zabójczego towarzysza. Ukryte ostrze Bayeka jest pierwszym w historii zakonu asasynów.

Ubicollectibles Assassin’s Creed Origins

Źródło: Ubisoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.