Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ubisoft Forward zapowiedziane. Znamy datę prezentacji i gry

Francuski producent zaprasza graczy na kolejną konferencję Ubisoft Forward. Rozpocznie się ona 10 września o godzinie 21:00.

Pierwsze wydarzenie z serii miało miejsce 12 lipca. Wtedy to zaprezentowano parę mocnych tytułów, takich jak Far Cry 6 czy nowy Assassin’s Creed. Ubisoft szykuje teraz kolejną część pokazu. Odbędzie się ona w przyszłym tygodniu – a konkretnie w czwartek 10 września.

Ujawnieniu terminu konferencji towarzyszy krótki zwiastun. Tak jak poprzednim razem, główna część Ubi Forward rozpocznie się o godzinie 21:00, choć mniej ważne tytuły zostaną pokazane podczas pre-show o 20:00.

Wiemy też, jakie gry zobaczą uczestnicy wydarzenia. Wśród nich są Watch Dogs: Legion, Immortals: Fenyx Rising, Hyper Scape, Rainbow Six: Siege, Brawlhalla, Roller Champions i For Honor. Można też liczyć na niespodzianki. Całość potrwa około 40 minut.

https://youtu.be/IRqv-EWXeVU

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się