Ubisoft dziękuje graczom i wymienia tych najbardziej aktywnych

Twórcy Ghost Recon chcą coś przekazać społeczności.

Kilka tygodni temu Ubisoft poprosił graczy o pomoc w tworzeniu wyzwań dla 4. sezonu Ghost Recon Wildlands. Teraz nadszedł czas, aby podziękować wszystkim zaangażowanym osobom. Poniżej publikujemy list od producenta.

Drogie Duchy.

Dziękujemy za entuzjastyczny odzew. Uważnie przyjrzeliśmy się każdej z waszych propozycji, dzięki czemu pojawiło się kilka interesujących pomysłów.

Niedawno ruszył sezon 3., a gdy 20 września rozpocznie się 4., praktycznie wszystkie wyzwania – z drobnymi zmianami – będą dziełem społeczności. Umożliwi nam to wprowadzenie nowych elementów wyzwań, które wymyśliliście wy, takich jak wypełnianie celów po cichu czy zabijanie przeciwników oślepionych granatem błyskowym. Oczywiście należy oddać cesarzowi, co cesarskie: każda osoba, która przyczyniła się do stworzenia wyzwania, będzie wymieniona tuż obok swojego wyzwania!

Nie możemy się doczekać!
– zespół deweloperski.

Zespół deweloperski uważnie przyjrzał się każdej propozycji i w końcu podjął trudną decyzję. Z radością pragniemy podzielić się z wami imionami osób, które przyczyniły się do stworzenia wyzwań 4. sezonu: Swerdnacs, Twigs_Dee, D-from-Oxford, Mezzatron, Kane_sg, GreenWarfare, BS_Paladin, Artsideous, Skullstachio, ReaperLust, AI BLUEFOX i SocomUSNavySeal.

Bardzo wam dziękujemy. Zespół ds. społeczności wkrótce się z wami skontaktuje!

Źródło: Ubisoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.