Ubisoft będzie rozdawał gry i inne prezenty przez 30 najbliższych dni. Zobaczcie, co można zgarnąć!

Ubisoft będzie rozdawał gry i inne prezenty przez 30 najbliższych dni. Zobaczcie, co można zgarnąć!
Mobile Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Rusza specjalna akcja organizowana przez Ubisoft.

Deweloper obchodzi w tym roku 30. lecie swojego istnienia i z tej okazji postanowił zorganizować Giveaways, który potrwa od 24 listopada do 23 grudnia.

W ramach rozdawnictwa pojawi się mobilny Rayman Classic, specjalne dekoracje świąteczne, a nawet 300 kopii najnowszych tytułów dewelopera (jedna gra na osobę zgodnie z zasadą kto pierwszy, ten lepszy). Ubisoft wspomina również o unikalnych gadżetach i innych atrakcjach. Jak wziąć udział w zabawie? Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Ubisoft (można je założyć za darmo) i kliknąć w najnowszą ofertę. Chociaż większość ofert będzie nieograniczona, niektóre mają być dostępne jedynie dla pierwszych graczy, którzy zalogują się na konto i z nich skorzystają (np. wspomniane 300 gier).

Ubisoft nie ujawnił wszystkich nagród i atrakcji czekających na graczy w ciągu kolejnych 30 dni, lecz użytkownicy forum Reddit odnaleźli w źródle strony dewelopera nieco szczegółów. Oto one:

Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft
Giveaways Ubisoft

Watch Dogs 2 vs. prawdziwe San Francisco. Jak Ubisoft odwzorował miasto?

Fotorealizm w grach to jedna z cech, do której deweloperzy próbują się nieustannie zbliżać. Co z tego wychodzi? Pewnie jeszcze trochę czasu minie, nim patrząc na screeny pomylimy je z rzeczywistością, choć trzeba przyznać, że niektóre produkcje wyglądają naprawdę prawdziwie.

Jak z odwzorowaniem San Francisco poradzili sobie deweloperzy Ubisoftu w niedawno wydanym Watch Dogs 2? Jeden z internautów (pseudonim EYuiS) postanowił to sprawdzić i wrzucił na serwis Imgur kilkanaście fotek prawdziwego miasta, które zestawił z podobnymi kadrami uchwyconymi w grze.

Mamy tutaj J-Town, Chinatown, Peace Pagoda, Transamerica Pyramid, Dragon’s Gate, Embarcadero, Pier 35 czy Alcatraz. Co powiecie na pracę deweloperów? Spisali się?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie