11-letnia gra Ubisoftu dostanie nową aktualizację. Miła niespodzianka dla fanów strategii

Logo Ubisoft
Newsy PC

Ubisoft postanowiło zaktualizować jedną ze swoich starszych produkcji. Słynny wydawca udoskonali ceniony przez miłośników strategii tytuł Anno 2070.

Wieść o przygotowywaniu aktualizacji do wydanej w 2011 roku produkcji pojawiła się w chwili, kiedy Ubi ogłosiło przesunięcie daty wyłączenia serwerów i usług sieciowych niektórych swoich gier. Choć Anno 2070 znajdowało się pierwotnie na liście gier mających otrzymać ograniczenia, Ubi postanowiło oddelegować specjalny zespół do przygotowania łatki mającej pozwolić graczom na dalszą zabawę online. Aktualizacja zadebiutuje 7 września.

Mamy przyjemność ogłosić, że będziemy mogli wydać aktualizację do Anno 2070, która pozwoli wam kontynuować grę po 1 września i miejmy nadzieję, że przez wiele kolejnych lat.

Wasze doświadczenie powinno być teraz nawet nieco płynniejsze niż wcześniej. Przeportowaliśmy grę na 64bit, dzięki czemu może wykorzystać całą pamięć twojego komputera. Dodatkowo, nowe usługi sieciowe powinny sprawić, że matchmaking będzie jeszcze przyjemniejszy. Możesz też korzystać z listy znajomych w grze, aby przygotowywać mecze.

– czytamy w ogłoszeniu Ubisoftu

Miło widzieć, że Ubi wciąż trwa o swoje starsze gry, choć trudno się temu dziwić. Jak wskazują dane SteamCharts, w Anno 2070 wciąż gra średnio około setka graczy na Steam, a wliczając w to osoby korzystające tylko z Ubisoft Connect zapewne uzbierałaby się jeszcze bardziej pokaźna sumka. Choć nie jest to wielka społeczność, nie wypada jej ignorować.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie