Tysiące fanów czekały na tę postać od Blizzarda

Tysiące fanów czekały na tę postać od Blizzarda
Filmiki z gier Newsy PC

Czaił się w mrocznych zakamarkach, aż do dziś.

Ukryty pośród cieni rósł w siłę i naginał bohaterów do swej woli. Teraz czas oczekiwania dobiegł wreszcie końca: Kel’Thuzad – bohater, którego od dawna wypatrywały tysiące fanów – przybywa do Nexusa w grze Heroes of the Storm.

Kel’Thuzad to Zabójca zadający gwałtowne obrażenia, który unieszkodliwia wrogów i sieje wśród nich spustoszenie niszczycielskimi kombinacjami zaklęć. Wśród jego zdolności znajdują się:

– Śmierć i Rozkład – Kel’Thuzad wystrzeliwuje kulę, która wybucha po trafieniu przeciwnika i zadaje obrażenia wrogom znajdującym się na pobliskim obszarze. Eksplozja pozostawia po sobie pole rozkładu.

– Okowy Kel’Thuzada – Kel’Thuzad wystrzeliwuje łańcuch, który zadaje obrażenia pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi lub budowli. Ponowna aktywacja Okowów Kel’Thuzada powoduje wystrzelenie łańcucha w dodatkowego przeciwnika, a także skucie i przyciągnięcie obu wrogów do siebie nawzajem.

– Lodowy Pocisk — Wystrzeliwuje lodowy meteoryt we wrogiego bohatera. Przy trafieniu meteoryt zadaje obrażenia przeciwnikom znajdującym się na pobliskim obszarze oraz unieruchamia ich.

Źródło: Blizzard

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie