Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Twórcy World of Tanks zapowiadają grę wzorowaną na Diablo

Pagan Online to hack-and-slash rozgrywający się w czasach przedbiblijnych.

Wargaming zapowiada grę Pagan Online, która powstaje pod skrzydłami studia Mad Head Games. Deweloperzy nie ukrywają, że wzorują się na popularnej serii Diablo od Blizzarda.

Poniżej znajdziecie pierwszy filmik Pagan Online, lecz brak w nim jakichkolwiek fragmentów rozgrywki. Wargaming zaznacza jednak, że dostaniemy świeże podejście do action RPG, będzie w zapowiedzianej grze coś z dungeon crawlerów oraz gier MOBA. Akcję mamy obserwować, podobnie jak w Diablo, z lotu ptaka.

Choć tytuł gry zawiera słówko Online, na sieciowych zmaganiach się nie skończy. Twórcy zapowiadają rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza, różnorodne środowiska, plądrowanie lochów, wiele trybów oraz poziomów trudności, kooperację i historię rozszerzana po premierze kolejnymi epizodami.

W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające. To niezły dreszczyk emocji móc podzielić się owocem naszej krwi, potu i łez ze światem – mówi Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games.

Data premiery Pagan Online nie została jeszcze ujawniona.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%