Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Twórcy Neverwinter Nights i Fallouta pracują nad nową grą

Okazuje się, że Avowed i Grounded to niejedyne gry, nad którymi pracuje Obsidian Entertainment.

W tej chwili Obsidian Entertainment wydaje się działać na pełnych obrotach. Odkąd studio zostało kupione przez Microsoft i włączone do Xbox Games Studios, wypuścili bardzo udany tytuł Grounded i ogłosili prace nad Avowed (na które jeszcze trochę poczekamy, bo ma wyjść na Xbox Series X). Ale to nie wszystko, bo najwyraźniej mają jeszcze przynajmniej jeden niezapowiedziany projekt.

Josh Sawyer wyjawił na Tumblrze, że jest teraz Dyrektorem Projektowym w Obsidianie. Następnie na Twitterze, w odpowiedzi na to, czy pracuje nad czymś obecnie, potwierdził, że tak, a następnie sprecyzował, że tym projektem nie jest Avowed. Skoro znamy już dyrektorów projektów The Outer Worlds i Grounded, to wygląda na to, że Sawyer pracuje nad czymś zupełnie nowym.

Sawyer nadzorował prace nad takimi grami jak: Fallout: New Vegas i seria Pillars of Eternity oraz wiele innych gier. Interesujące jest zapewne, co tworzy obecnie. Miejmy nadzieję, że Obsidian wkrótce wyjawi więcej szczegółów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się