Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy Elder Scrolls Online pracują nad nowymi projektami. ZeniMax Online szuka pracowników

Twórcy Elder Scrolls Online – ZeniMax Online szukają pracowników do tworzenia nowych projektów. Czyżby szykowali nowe MMO?

The Elder Scrolls Online to dość ciekawy przypadek gry, która z całkowitego fiaska zmieniła się w naprawdę kompetentne MMORPG. Liczne dodatki i aktualizacje naprawiły większość problemów, a ZeniMax Online zadbało o to, aby gracze regularnie wracali do Tamriel.

Doniesienia wskazują na to, że ZeniMax Online otworzyło nowe studio w San Diego. Firma szuka nowych deweloperów do pracy nad niezapowiedzianymi wcześniej projektami. Lista dostępnych stanowisk jest bardzo pokaźna i poszukiwani są zarówno programiści, jak i designerzy, producenci, animatorzy oraz spece od UI.

Bardzo możliwe, że poza kolejnymi dodatkami do ESO możemy doczekać się zupełnie nowego MMO. Jest to jednak dość ryzykowne stwierdzenie. Poza The Elder Scrolls i Fallout, ZeniMax nie posiada praw do żadnej marki, która nadawałaby się na grę MMO. Być może firma chce postawić na jeszcze bardziej intensywny rozwój swoich obecnych produkcji lub zamierza udostępnić je na większej ilości platform. Na ten moment możemy tylko gdybać, ale z pewnością wkrótce otrzymamy więcej informacji lub nawet konkretną zapowiedź.

Ostatni dodatek do Elder Scrolls Online spotkał się z raczej mieszanym odbiorem. Gracze narzekali na małą ilość nowości i ZeniMax z pewnością będzie chciało nieco odbudować swoją nadszarpniętą reputację.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się