Twórcy DriveClub o przyszłym patchu, błędzie w PS Store i autach, które “nie są podmieniane”

Zobaczcie również filmik z pięknymi szczegółami sportowych maszyn.

Paul Rustchynsky z Evolution Studios postanowił odpowiedzieć (poprzez Twitter) na kilka pytań, które nie dają spokoju osobom bawiącym się w DriveClub.


Na początek zaznaczył, że nowy patch naprawi frustrujący błąd w trybie fotograficznym. Obecnie po ukryciu menu w trybie Photo nie możemy poruszać kamerą. Łatka sprawi, że nie będzie z tym problemu.

Pozostając przy błędach Rustchynsky wspomniał, że ekipa PS Store popełniła małą wpadkę. W konsekwencji jeden ze schematów malowania, który właściciele Przepustki Sezonowej mieli dostać za darmo, jest dla nich płatny. Z kolejną aktualizacją sklepu PlayStation zostanie to naprawione, więc jeśli macie Season Pass, wstrzymajcie się z zakupem tego pakieciku zmieniającego wygląd auta, bo stracicie niepotrzebnie kasę.

Dowiedzieliśmy się również, dlaczego Ferrari 599 XX EVO możemy wybrać jedynie w trybie gry sieciowej. Rustchynsky wyjaśnia, że na więcej nie pozwala studiu otrzymana od producenta samochodu licencja.

Na koniec przedstawiciel Evolution Studios zaprzeczył pogłoskom, jakoby modele samochodów w trybie fotograficznym były innymi od tych, które oglądamy podczas wyścigów. Według dewelopera nie ma mowy, że auta są podmieniane.

Przy okazji – w sieci znalazł się nowy filmik przedstawiający niesamowite szczegóły aut w DriveClub. Materiał zmontował użytkownik YouTube o nicku TheFets81. Zapraszamy do oglądania!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet