Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Twórcy Deux Ex żartują sobie z zapowiedzi nowego Call of Duty

Wczoraj Activision wypuściło ciekawy materiał, który jest przedsmakiem do niedzielnej prezentacji Call of Duty: Black Ops III. Co na to konkurencja?

Ujawniony wczoraj wieczorem teaser nadchodzącego CoD, to ponad trzyminutowy filmik przedstawiający niepokojącą przyszłość, którą zawładnęła technologia. Nie widzieliście? Zapraszamy do tego newsa.

Na materiał od Activision odpowiedzieli żartobliwie twórcy Deus Ex: Mankind Divided, czyli panowie ze studia Eidos Montreal. W odzewie na twitta prezentującego filmik zamieścili fotkę dobrze znanego kociaka, który nie może pojąć, na co tak właściwie patrzy.

Jonathan Jacques-Belletete, który również pracuje nad Mankind Divided, powitał z kolei twórców Black Ops III na pokładzie. – Barek znajdziecie z tyłu – dodał z przymrużeniem oka. Następnie napisał w podobnym tonie, że tak naprawdę kłamali, a akcja Deus Ex: Mankind Divided przeniesie nas na front wschodni podczas II wojny światowej. – Poczuliśmy inspirację – wyjawia Jonathan Jacques-Belletete.

Waszym zdaniem Call of Duty: Black Ops III za bardzo przypomina klimaty Deus Ex? Przypominamy, że akcja nadchodzącego CoD przeniesie nas do mrocznej przyszłości, w której robotyka rozwinęła się do tego stopnia, że granice między człowieczeństwem a technologią zaczęły się zacierać.

Call-of-Duty-Deus-Ex-a Call-of-Duty-Deus-Ex-b

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%