Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Twórcy Bayonetty zdradzają datę premiery The Legend of Korra

Gra bazuje na licencji serialu animowanego Legenda Korry.

Fabuła przedstawiona w grze rozegra się między wydarzeniami z drugiego i trzeciego sezonu telewizyjnego serialu. Wcielimy się w dzielną Korrę, która jest kolejnym wcieleniem Awatara, dzięki czemu potrafi zapanować nad wodą, ogniem, ziemią oraz powietrzem. Właśnie to różni ją od pozostałych magów, zdolnych władać jednym, danym im przy narodzinach żywiołem.

Nad grą The Legend of Korra pracuje Studio Platinum Games, które znamy choćby z Bayonetty i Metal Gear Rising: Revengeance. Deweloper ogłosił właśnie, kiedy tytuł pojawi się w dystrybucji cyfrowej, bo tylko w takiej formie będzie wydany.

Data premiery gry The Legend of Korra została ustalona na 22 października. Tytuł pojawi się tego dnia na PlayStation 3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One. Będzie również edycja na PC, która ujrzy światło dzienne dzień wcześniej.

Powyższe informacje zdradził na łamach serwisu IGN producent tytułu Robert Conkey. Dodał również, że po przejściu kampanii fabularnej odblokujemy tryb Pro-Bending. Jeśli oglądacie Legendy Korry, doskonale wiecie, o czym mowa. To dyscyplina sportu, w której stają naprzeciw siebie dwie, trzyosobowe drużyny. W każdej znajduje się mag ziemi, ognia oraz wody. Zasady są proste – trzeba zrzucić przeciwników z areny.

Na poniższym filmiku możecie podejrzeć, jak będzie wyglądała walka przeniesiona do świata gry, a na pierwszy zwiastun The Legend of Korra zapraszamy tutaj.

Przypominamy, że trwają również prace nad grą turową w uniwersum The Legend of Korra, która jest planowana na Nintendo 3DS. Kiedy premiera? Na razie brak szczegółów.

Pro-Bending w The Legend of Korra

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się