Darmowe sprawdzanie shootera w klimatach serii S.T.A.L.K.E.R.

Zona czeka.

Niezależne studio Rotorist Workshop prezentuje nowy zwiastun tytułu Tunguska: The Visitation, który powinien spodobać się fanom serii S.T.A.L.K.E.R. oraz powieści Piknik na skraju drogi.

Gra opiera się na survivalu oraz umiejętnym zarządzaniu zasobami, bez czego szybko pożegnamy się z życiem. Odpalając produkcję wcielimy się w śmiałka, który mimo zagrożeń w Zonie, rusza na poszukiwanie przygód oraz cennych artefaktów. Wszystko rozgrywa się w rejonie katastrofy tunguskiej, gdzie po uderzeniu meteorytu powstała skażona strefa z całym swoim dobrodziejstwem w postaci mutantów. Podejmując się ryzyka, zwiedzimy kilka map o otwartej strukturze, lecz żeby przedostać się na kolejną, trzeba będzie odkryć bezpieczne miejsce przeprawy.

9 premier na obecny tydzień. Powrót Assasin’s Creed, bohater z polskimi korzeniami i gra, która sprzeda Nintendo Switch

Tunguska: The Visitation powstaje jedynie na komputery PC i nie podano jeszcze daty premiery. Póki co, możemy pobrać ważące 441 MB demo Tunguska: The Visitation, lecz pamiętajcie, że jest to wczesna wersja gry, w której brakuje niektórych funkcji i pewnie znajduje się trochę bugów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.