Trzy nowe tryby Star Wars Battlefront oraz przepustka sezonowa!

Poznaliśmy kolejne tryby, które znajdziemy w nadchodzącej grze od DICE. Na dokładkę pojawiły się informacje odnośnie season pass.

Deweloperzy chwalą się trzema trybami i zdradzają szczegóły. Na początek Ładunek, który jest w zasadzie klasycznym trybem Przejęcie Flagi zmodyfikowanym z myślą o Star Wars Battlefront.


Wygląda on tak: rebelianci i imperialni mają na mapie bazy, w których składowany jest cenny ładunek. Twoim zadaniem jest przedostać się do bazy nieprzyjaciela, przejąć ładunek i odnieść go do swojej bazy. To klasyczny patent, który jednak odrobinę zmodyfikowaliśmy. Otóż aby odnieść do swojej bazy ładunek wroga, twój własny ładunek nie musi znajdować się w twojej bazie. W ten sposób otrzymujemy rozgrywkę, w której zadaniem twojego zespołu jest po prostu przejęcie jak największej liczby skrzyń z ładunkiem – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Odnośnie punktacji, będzie ona naliczana w następujący sposób: Na początku starcia mamy wynik 5:5. Gdy przejmiesz skrzynię z ładunkiem, twój zespół obejmie prowadzenie z wynikiem 6:4 i tak dalej przez resztę meczu. Wygrywa strona, która będzie na prowadzeniu w chwili zakończenia 15-minutowej rundy.

Deweloperzy tłumaczą, że Ładunek to tryb ze starciami 6 na 6 graczy, na specjalnie przygotowanych, symetrycznych mapach.

Ciekawie zapowiada się również kolejny tryb – Łowy na bohatera. Jakie zasady? Na początku jeden z graczy przyjmuje rolę bohatera lub złoczyńcy (w zależności od planety, na której toczy się walka). Pozostałych siedmiu odradza się jako żołnierze piechoty strony przeciwnej. I rozpoczyna się polowanie siedmiu na jednego. 

Najfajniejsze jest to, że jeśli zabijesz bohatera lub złoczyńcę, od razu przejmujesz jego rolę. Zatem zamiast polować, nagle musisz uciekać przed pozostałymi graczami.

Na koniec tryb Droid Run. Tutaj rywalizujemy o przejecie kontroli nad trzema robotami GNK. W zabawie bierze udział 12 osób (po 6 w każdej drużynie), a runda trwa 10 minut.

Oprócz powyższych trybów ujawniono przepustkę sezonową Star Wars Battlefront. Jak czytamy na witrynie tytułu, znajdziemy w niej cztery dodatki wypełnione zawartością, która przeniesie was w nowe miejsca odległej galaktyki. Posiadacze przepustki sezonowej Star Wars Battlefront otrzymają też dwa tygodnie wcześniej dostęp do każdego z dodatków oraz wyjątkową emotkę Strzelił pierwszy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

16 Shares
Share16
+1
Tweet