Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Trzy gry za darmo na weekend. Wielkie roboty, budowa pojazdów i miks Minecrafta z MMO

Jeśli szukacie okazji do darmowego grania na weekend, na Steam czekają na Was aż trzy propozycje.

Przez najbliższe dni możemy testować za darmo pełne wersje gier Boundless, TerraTech i BattleTech. Wystarczy zajrzeć na karty poszczególnych gier na Steam i kliknąć Zagraj. Darmowe weekendy ze wspomnianymi grami już się rozpoczęły i potrwają do niedzieli 24 lutego, do godziny 21:00 czasu polskiego.

BattleTech to coś dla fanów wielkich robotów. W grze przejmujemy dowództwo nad własną grupą Mechów oraz sterujących nimi MechWarriorów i walczymy o przetrwanie w targanym wewnętrznym konfliktem imperium galaktycznym. TerraTech może się z kolei spodobać osobą, które lubią bawić się w projektowanie i budowanie wymyślnych pojazdów bojowych. Zbudowane maszyny również poprowadzimy do boju o chwałę i fortunę na obcych, ogarniętych bezprawiem światach. Boundless jest natomiast tytułem starającym się połączyć kwadratowy świat w stylu Minecrafta z gatunkiem MMO. Gracze wstąpią do generowanego proceduralnie świata, a właściwie kilku światów, pomiędzy którymi będziemy się przemieszczać za pomocą magicznych teleportów. Poniżej znajdziecie zwiastuny wszystkich trzech gier.Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się