Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Tryb Survival do Fallout 4 już za kilka dni

Tytuł od Bethesdy zyska nowy, piekielnie trudny poziom trudności.

Już w zeszłym miesiącu deweloper wspominał, że pracuje nad ulepszonym trybem Survival do Fallout 4. Teraz czytamy na Twitterze, że w przyszłym tygodniu posiadacze PC będą mogli pobrać nowy poziom trudności w wersji beta ze Steam. Po przeprowadzeniu testów Survival trafi również na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Czego się spodziewać po trybie Survival do Fallout 4? Po pierwsze zostaniemy pozbawieni możliwości szybkiego zapisywania gry. Żeby zrobić save’a, trzeba będzie poszukać łóżka i uciąć sobie w nim minimum godzinną drzemkę. Nie skorzystamy również z systemu szybkiego przemieszczania się, zatem nawet do najdalszych krańców mapy trzeba będzie doczłapać na własnych nogach.

Tryb Survival to również zwiększenie zadawanych obrażeń (naszych oraz wrogów), uwzględnienie ciężaru noszonej amunicji czy nowe współczynniki Adrenaliny oraz Zmęczenia. Będziemy musieli naszego bohatera nakarmić, napoić i pozwolić mu co jakiś czas odpocząć, by był zdolny do dalszej podróży oraz walki.

Powyższe informacje o trybie Survival nie są jednak oficjalne, lecz zostały wygrzebane przez graczy w plikach Fallout 4. Nie wiadomo zatem, czy to wszystkie nowe elementy, które mają uprzykrzyć nam życie wraz z odpaleniem gry na nowym poziomie trudności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się