Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tryb nieśmiertelności w GTA Online. Tak gracz nękał cheatera

Jak odgryźć się na kimś kto psuje zabawę w sieci używając Trybu Boga w GTA Online? Jeden z graczy znalazł sprytny sposób.

Na forum Reddit pojawiło się zabawne nagranie, w którym widać, jak pewien gracz używa trybu na nieśmiertelność w sieciowej rozgrywce. Nietrudno się domyślić, jak to potrafi zepsuć zabawę. Drugi gracz postanowił się odgryźć na oszuście.

Wyjechałem czołgiem, którym on się nie przejmował, bo sądził, że jest niezwyciężony. Uderzyłem go w głowę lufą, potem zaparkowałem na nim i obserwowałem, jak jego życie znika – czytamy wypowiedź na forum użytkownika Soulless Rager.

How to piss off a godmode player from r/gtaonline

Do zemsty na cheaterze ochoczo przyłączyli się też inni gracze. Jak widać, to co zrobił Soulless Rager spotkało się ze sporą aprobatą.

Na Reddicie można znaleźć sporo podobnych wątków, co pokazuje, że w oszukiwanie w GTA Online jest sporym problemem. Rockstar stara się z tym walczyć, natomiast do tej pory nie udało się znaleźć skutecznego sposobu. Podobnie zresztą jest w innych grach sieciowych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się