TRON: Ares – trzecia część kultowego filmu science fiction na pierwszym zdjęciu. A na nim – Jared Leto

tron 3
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z filmu TRON: Ares. Pozuje na nim Jared Leto, wcielający się w tytułowego Aresa – manifestację programu TRON.

Najwięksi fani gatunku science fiction na pewno pamiętają dwie poprzednie części filmów TRON. Część pierwsza z 1982 roku był historią Kevina Flynna (w tej roli Jeff Bridges), genialnego twórcy gier komputerowych, który włamał się do głównego komputera swego dawnego pracodawcy i przypadkiem został wciągnięty do wirtualnego świata, w którym musiał walczyć w niebezpiecznych rozgrywkach własnego projektu. Część druga (ta z 2010 roku) byłą z kolei historią Sama – syna Kevina. Sam, poszukując przyczyny nagłego zniknięcia swojego ojca, zostaje on wciągnięty do cyfrowego świata, w którym tamten żył przez ostatnie 25 lat. TRON 3 będzie podejmował jednak nieco inną tematykę.

TRON 3 – fabuła, aktorzy

Okazuje się, że w filmie TRON: Ares, to program, który nabrał autonomii przeniknie do ludzkiego świata. W tej roli (programu, który przybrał humanoidalną strukturę) wystąpi sam Jared Leto. W obsadzie filmu znajdą się również takie gwiazdy jak Evan Peters, Jodie Turner-Smith, Cameron Monaghan, Gillian Anderson oraz Greta Lee. A poniżej znajdziecie już wspomniane, pierwsze zdjęcie z nadciągającego filmu:

tron 3

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie