Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Treyarch ujawnia kolejne szczegóły trybu Zombie w Black Ops 4

Po tym, jak do sieci trafił zwiastun „Chaos”,  Treyarch zaprezentowało podczas swojego panelu w San Diego Comic-Con nowe informacje dotyczące trybu Zombie w Call of Duty: Black Ops 4.

Po pierwsze, w sieci zadebiutowało oczekiwane wprowadzenie do trzeciej kampanii z trybu Zombie, „Krew żywych trupów”, która będzie dostępna już w dniu premiery 12 października.

W „Krwi żywych trupów” klasyczni bohaterowie walczący z zombie – Richtofen, Dempsey, Takeo i Nikołaj – wyruszają na poszukiwanie tajnego laboratorium mieszczącego się pod słynnym więzieniem Alcatraz. Napotykają starego wroga, który pragnie uwięzić ich na wieczność i zdają sobie sprawę, że przyszłość przewidziana przez Kronorium – przyszłość, którą pragną chronić – jest poważnie zagrożona.

Oprócz tego firma Treyarch zaprezentowała Call of Duty: Black Ops 4 Mystery Box Edition, czyli specjalną, limitowaną edycję pełną fantów, inspirowaną jej odpowiednikiem z gry. Całość ma „szkieletowy” design, a w dodatku świeci oraz wydaje dźwięki rodem z gry.

Źródło: Activision

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%