Trailer Cyberpunk 2077 odtworzony w świecie World of Warcraft

Trailer Cyberpunk 2077 odtworzony w świecie World of Warcraft
PC

Niezależny artysta zestawił ze sobą dwie skrajne gry i stworzył wyjątkowy film. Możemy zobaczyć, jak wyglądałby World of Warcraft w świecie Cyberpunk 2077.

Studio CDPR jak żadne inne potrafi zareklamować swoją grę na całym świecie. Bywa jednak tak, że i osoby z zewnątrz dokładają symboliczną cegiełkę do machiny marketingowej. Jedną z tych osób jest użytkownik Twittera „Duren movies”.

Pamiętacie może pierwszy trailer Cyberpunk 2077 przygotowany na E3 2018? Duren postanowił odtworzyć cały materiał w świecie World of Warcraft. Efekt jego prac jest całkiem zadziwiający…

Autorowi udało się połączyć cyberpunkowy klimat z high fantasy, tworząc interesującą mieszankę, która pozwala spojrzeć na Night City z grafiką i modelami postaciami zaczerpniętymi z WoW-a. Ujęcia w filmie są niemal identyczne wobec materiału źródłowego. Dodatkowo wideo dopasowano z efektami dźwiękowymi, czyniąc z trailera niemal zapowiedź innej gry.

Wykonanie World of Cyberpunk nie było możliwe bez użycia specjalnych narzędzi. Duren skorzystał z WOW model viewer oraz WOW export tools, aby wyciągnąć modele obiektów 3D. Fani tego MMO z pewnością dopatrzą się znanych bohaterów z gry (np. Jastor Gallywixa, Banshee Quenn Sylvanas oraz Warchief Garrosha) i fragmentów z miasta Mechagon.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie