Tracer GAMEZONE Hydra 7.1 – przestrzenny dźwięk w przystępnej cenie

Tracer Hydra
Newsy PC Technologie

Tracer przedstawia zaawansowany technicznie zestaw słuchawkowy Hydra 7.1.

System dźwięku w technologii Virtual Surround zapewnia wysoką jakość brzmienia i zwiększa realizm gry poprzez dokładniejsze lokalizowanie kierunku, z którego dochodzą odgłosy. Dedykowane oprogramowanie umożliwia dostosowanie ustawień słuchawek do indywidualnych preferencji – zarówno w kwestii natężenia basów, jak i kontroli czułości dźwięku w każdej z 7 wirtualnych stref imitujących rozłożenie głośników.

Tracer GAMEZONE Hydra 7.1 to nietypowe wzornictwo, podświetlane elementy, opuszczany mikrofon oraz wygodny pałąk z pianką amortyzującą. Wykonany z wysokiej jakości podzespołów, czarno-niebieski zestaw przypadnie do gustu najbardziej wymagającym graczom. Produkt wyposażono w solidnie opleciony, dwumetrowy kabel, zapewniający znaczną żywotność tego delikatnego elementu każdych słuchawek oraz bezproblemowe działanie
na wiele lat.

Tracer Hydra
Tracer Hydra

Przetworniki o średnicy 50 mm, pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz oraz impedancja na poziomie 32 ohmów gwarantują wierne odwzorowanie pełnego zakres tonów. Tracer GAMEZONE Hydra 7.1 oferuje bardzo dobry dźwięk w przystępnej cenie, dzięki czemu nie zrujnuje portfela użytkownika.

Podświetlenie LED i oprogramowanie

Podświetlenie LED użyte do wyróżnienia wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), to niezawodny sposób na nadanie ciekawej stylistyki. Docenią to przede wszystkim indywidualiści, którzy lubią wyróżniać się z tłumu – szczególnie, jeśli zabierają ze sobą sprzęt na turnieje i wyjazdy.

Tracer Hydra
Tracer Hydra

Oprogramowanie dołączone do produktu rozszerza jego podstawową funkcjonalność, umożliwiając dowolną zmianę opcji ustawień i sposobu działania produktu Tracer GAMEZONE. Dedykowany sterownik pozwala uzyskać najlepsze efekty dźwiękowe strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, kroków i innych czynności wykonywanych zarówno przez gracza, jak i rywala. Wbudowany mikrofon ułatwia komunikację z partnerami, zaś umieszczony na kablu wygodny pilot umożliwia prostą regulację podstawowych parametrów dźwięku.

Dostępność i gwarancja

Słuchawki Tracer GAMEZONE Hydra 7.1 są dostępne w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 119 złotych.

Źródło: Tracer

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie