Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Total War Saga: Troy – pobrano bezpłatnie ponad 7 mln egzemplarzy gry

Drugi spin-off serii Total War był dostępny za darmo przez pierwsze 24 godziny od premiery w EGS. Creative Assembly oznajmiło, że w tym czasie strategia została przypisana do kont graczy 7,5 miliona razy.

Gracze nie pogardzili darmowym tytułem na premierę – bezpłatne Total War Saga: Troy wzbudziło wielkie zainteresowanie. Tym razem – w przeciwieństwie do incydentu z darmowym GTA 5 – serwery Epic Games Store dały radę.

Teraz już gra jest dostępna wyłącznie odpłatnie – kto chce ją nabyć, musi zapłacić 212,99 złotych w sklepie twórców Fortnite’a.

Jak informowano wcześniej, strategia jest czasowym (rocznym) exclusive’m dla platformy Epic Games. W sierpniu 2021 tytuł trafi również na Steama.

W Total War Saga: Troy bierzemy udział w wojnie trojańskiej. Wcielamy się w jedną ze stron konfliktu: wojska Troi lub nacierającą na miasto armię grecką – i prowadzimy naszych wojowników do zwycięstwa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się