„Toss A Coin To Your Witcher” w Beat Saber oraz grze Wiedźmin

0 komentarzy

Utwór „Toss A Coin To Your Witcher” („Grosza daj wiedźminowi”) z serialu Wiedźmin Netflix’a spodobał się wielu widzom i można powiedzieć, że stał się małym hitem internetu. Piosenka wpadła właśnie do muzycznej gry Beat Saber i jest również dostępna – jako mod – w grze Wiedźmin od CD Projekt RED.

Jeśli podśpiewujecie sobie „Toss A Coin To Your Witcher” i utwór serialowego Jaskra wpadł Wam w ucho, możecie posłuchać go teraz (i nie tylko) np. w grze Beat Saber. Piosenka pojawiła się w serwisie BeatSaver i może zostać dodana do listy kawałków w pecetowej wersji gry.

Poniżej zobaczycie, jak kroi się mieczami świetlnymi kostki w rytm „Grosza daj wiedźminowi”. Jest to możliwe na sześciu poziomach trudności gry. Przypominamy, że Beat Saber to muzyczna/rytmiczna produkcja VR od Beat Games, gdzie za pomocą czerwonego i niebieskiego miecza musimy ciachać wirtualne kwadraty. Liczy się nie tylko to, by odpowiednim kolorem miecza trafić odpowiednią kostkę, lecz również kierunek, w jakim uderzamy w cel.

Piosenka Jaskra trafiła ponadto do gry Wiedźmin dzięki modowi przygotowanemu przez hub997. Modyfikacja podmienia dwie scenki przerywnikowe w lokacjach The New Narakort i Murky Waters. Autor projektu zsynchronizował ruchy Jaskiera na lutni z faktyczną piosenką i dodał nieco życia w tłumie przysłuchującym się muzyce. Niestety mod dotyczy tylko pierwszej gry Wiedźmin, choć niewykluczone, że niedługo podobne modyfikacje zaszczycą gry Wiedźmina 2 oraz Wiedźmina 3. Poniżej posłuchacie, jak „Toss A Coin To Your Witcher” wypadło w kultowym tytule REDów, a moda pobierzecie z tego miejsca.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się