TOP 5 najlepszych filmików tygodnia [#3]

Mijający tydzień obfitował w sporo interesujących materiałów wideo. Nie tylko ze względu na zapowiedzi. My przyglądamy się tym najlepszym.

To trzecie zestawienie najlepszych filmików tygodnia, które dla Was przygotowaliśmy. Znajdziecie w nim nie tylko zwykłe zwiastuny, ale także materiały bezpośrednio z rozgrywki. Rozpoczynamy od gry, która jest największym wydarzeniem w polskiej branży od lat, czyli od Wiedźmina 3. Na filmiku możecie zobaczyć rozległy i przepięknie wyglądający świat w grze od CD Projekt RED. Ten materiał pokazuje ogrom całej produkcji. Warto go zobaczyć!

Ponadto w naszym zestawieniu zobaczycie jedną ważną zapowiedź. To gra, która każdego roku sprzedaje się w milionach egzemplarzy i ma naprawdę spore grono fanów.


TOP 5 najlepszych filmików tygodnia nie zabrakło też miejsca na interesująco wyglądający horror i kilka niespodzianek. Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem, czy czegoś nie przegapiliśmy. Może Wam w mijającym tygodniu przypadł do gustu inny filmik, którego nie ujęliśmy w zestawieniu?

Na drugiej stronie zobacz horror, który może wstrząsnąć światem gier.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

11 Shares
Share11
+1
Tweet