Powstaje remake Tony Hawk’s Pro Skater 3? Twórcy zdają się to sugerować

Powstaje remake Tony Hawk’s Pro Skater 3? Twórcy zdają się to sugerować
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy remaku Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 być może sugerują, że zbliża się kolejne odświeżenie. Czyżby tym razem chodziło o trzecią część?

Jeden z użytkowników Twitterza dostrzegł ciekawy, powtarzający się wzór na życzeniach świątecznych od twórców.

Tony Hawk’s Pro Skater 3 powstaje?

Twórcy Pro Skater 1+2 zdają się nam coś „delikatnie” sugerować. Na Twitterowym profilu marki regularnie pojawiają się kartki z życzeniami. Wcześniej dostaliśmy jedną z okazji Halloween, później przyszła pora na Święto Dziękczynienia, a teraz – Boże Narodzenie. Każdy obrazek utrzymany jest w charakterystycznej „streetowej” stylistyce, ale to nie wszystko. Ciekawe spostrzeżenia dotyczą życzeń z października i grudnia 2021 roku.

Jak słusznie zauważył jeden z komentujących – na obrazkach powtarza się pewien wzór. Chodzi tu o ukryte cyfry „12<312”. Co to może oznaczać? Na logikę – może to być delikatnie sugerowanie, że powstanie remake trzeciej części serii Pro Skater. Mamy już przecież „jedynkę” i „dwójkę”, więc logicznym krokiem byłoby wydanie nowej wersji nieśmiertelnej „trójki”.

Miałoby to również sens zważywszy na słowa bębniarza zespołu CKY. Sugerował on wcześniej, że ich muzyka zostanie zawarta w kolejnej grze pod cyklu Tony Hawk’s. Niestety, wkrótce wycofał te słowa, ale to raczej logiczne, że Activision nieco się zezłościło i kazało mu publicznie się wytłumaczyć za „pomyłkę”.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie