Tomb Raider II Remake na nowych materiałach wygląda niesamowicie!

Fanowska robota.

Zapraszamy na świeżutkie screeny oraz filmik prezentujące Tomb Raider II: The Dagger of Xian. To fanowski projekt, który przenosi drugą część kultowej gry z panną Croft na technologię Unreal Engine 4.

Gameplay prezentuje finalną wersję jednego z poziomów i co tu dużo gadać, kawał porządnej roboty! Szkoda, że remake nie dostał jeszcze daty premiery i jak pisaliśmy już wcześniej, pewnie szybko jej nie poznamy.

Niektórzy pytają mnie, ile poziomów już zrobiłem lub kiedy ukaże się pełna wersja remake’u. Sądzę, że nie zdają sobie oni sprawy, że robienie gry od samego początku zajmuje naprawdę dużo czasu i nawet jeśli siedzę przy tym nie wiadomo jak długo, to nie jestem studiem, tylko jedną osobą. To nie jest tak, że buduję poziomy jakimś edytorem, to nie są żadne mody. Cała gra nie zostanie ukończona przez najbliższych kilka lat, więc proszę, przestańcie mnie pytać o datę premiery, jestem dopiero na samym początku – pisał Nicobass, twórca projektu, na swojej stronie internetowej pod koniec zeszłego roku.

Cóż, trzeba delektować się zatem tym co mamy i czekać na dokładkę!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: