Pierwsze urodziny PlayStation 4! Jak oceniacie konsolę oraz gry, które do tej pory dostaliśmy?

Dokładnie rok temu staliśmy w kolejkach po nową generację.

Sony mocno promowało nowy sprzęt. Hasło This Is For The Players rozbrzmiewało w spotach i kusiło z plakatów. Były wielkie nadzieje i emocje, a jaka okazała się rzeczywistość? Czy PS4 spełniło Wasze oczekiwania i marzenia o ósmej generacji? Co powiecie o tym sprzęcie po jego rocznej już obecności na rynku? Dajcie znać w komentarzach.


Zapraszamy również na małą podróż w czasie. Odpalając poniższy filmik  przeniesiemy się do 28 listopada zeszłego roku i zobaczymy jeszcze raz kolejki przed sklepami oraz szaleństwo graczy, którzy tuż po północy dostali nową konsolę w swoje ręce.

Z okazji urodzin PlayStation 4 padło również kilka słów od Jima Ryan’a – prezesa i dyrektora generalnego Sony Computer Entertainment Europe.

– Jak ten czas leci. Zaledwie 12 krótkich miesięcy temu konsola PlayStation 4 trafiła do sklepów w całym regionie SCEE. Rozpoczęła się wówczas nowa epoka gier wideo. Najmocniejszy i najbardziej połączony społecznie sprzęt jaki kiedykolwiek stworzono, czyli PlayStation 4, jest doskonałą platformą dla programistów, którzy mogą tworzyć niezwykłe tytuły. W pierwszym roku otrzymaliśmy wiele naprawdę niezapomnianych gier – podsumowuje Jim Ryan miniony rok.

A przyszłość? – Wiecie co jest najlepsze? To dopiero początek. Przez najbliższe 12 miesięcy będziemy obserwować stały rozwój biblioteki gier na PlayStation 4 – zaznacza prezes Ryan i wymienia choćby BloodBorne, The Order: 1886, Uncharted 4, Batman: Arkham Knight, Mo Man’s Sky oraz Evolve.

Tak Europa odliczała sekundy do premiery PS4

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet