To ile sztuk PlayStation 4 sprzedało się w Polsce?

Podobno 100 tysięcy. Całkiem niezły wynik.

Jak twierdzi Jim Ryan w rozmowie z serwisem Polygamia.pl, liczba sprzedanych egzemplarzy PlayStation 4 w naszym kraju zbliża się do sześciocyfrowego wyniku.

– W zeszłym roku postaraliśmy się, by PlayStation 4 pojawiło się w Polsce w tym samym czasie, co w reszcie Europy, i to już w dwa tygodnie po premierze amerykańskiej. Jesteśmy tutaj od 10 miesięcy i jeśli chodzi o sprzedaż, to zbliżamy się do 6-cyfrowej liczby sprzedanych konsol w Polsce – podkreśla Ryan na łamach polskiego portalu. Może to oznaczać, że w zasięgu Sony jest już około 100 tysięcy graczy w naszym kraju. Nie da się ukryć, że to całkiem niezły wynik.

Dodatkowo sprzedaż powinny napędzić kolejne produkcje, które już w tym roku ukażą się na rynku. Mowa o Destiny, które premierę ma już jutro. Ponadto zbliżają się DriveClub, The Crew, czy też nowe Call of Duty oraz GTA V. W przyszłym roku z kolei warto się będzie przyjrzeć The Order.


Chociaż mimo tego, Sony nie będzie teraz łatwo na polskim rynku. Do gry właśnie wszedł Microsoft ze swoim Xboksem One. Więcej na temat nowej konsoli Microsoftu możecie znaleźć tutaj.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

5 Shares
Share5
+1
Tweet