The Wanting Mare. Premiera nietuzinkowego filmu już niebawem

0 komentarzy

Już w lutym ukaże się film The Wanting Mare, który utrzymany został w nietypowej konwencji.

The Wanting Mare ma łączyć w sobie elementy charakterystyczne dla gatunku fantasy oraz science-fiction. Historia przedstawia losy dziewczyny żyjącej na planecie Anmaare. Wizje, których doświadcza, malują przed nią rzeczywistość gdzie świat wypełniony jest magią. Co ciekawe produkcja przedstawi aż 35 lat z życia postaci. Film ukaże się 5 lutego w Ameryce, w niektórych kinach oraz na platformach streamingowych.

Pierwsze opublikowane recenzje, pozytywnie oceniają grę aktorską. Jordan Monaghan, Josh Clark czy Yasamin Keshtkar wypadają bardzo przekonująco. Produkcję warto obejrzeć (o ile tylko jest taka możliwość) w kinie. W ten sposób zanurzycie się w zapierających dech w piersiach scenografiach.

Reżyserem widowiska jest Nicholas Ashe Bateman, znany z prac nad takimi pozycjami jak: The History of Monsters , Wendy czy Topside. Jeśli szukacie filmów, które cechuje psychologiczna głębia to warto dać szansę omawianej produkcji.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się