Finałowe odcinki The Walking Dead na nowym zwiastunie. Zbliża się koniec opowieści

The Walking Dead - finałowe odcinki na nostalgicznym zwiastunie
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

W ramach Comic-Con zaprezentowano zwiastun finałowych odcinków The Walking Dead. Po 12 latach zbliżamy się do końca opowieści.

11. sezon serialu rozbito na trzy części, z których dwie mieliśmy już okazję zobaczyć. Teraz przed nami ostatnie odcinki, czyli finał całej produkcji. Jeden z flagowych tytułów od AMC zakończy się w efekcie po 12 latach na antenie. Zdjęcia zakończono w marcu, na premierę musimy jeszcze zaczekać – ale już teraz do widzów trafił nostalgiczny zwiastun.

Choć nadchodzi koniec opowieści, nie znaczy to, że całe uniwersum pozostanie zamknięte. Już teraz wiadomo o kilku spin-offach oryginalnej produkcji. Podczas Comic-Con zapowiedziano kolejny – o tyle istotny, że powróci w nim Andrew Lincoln jako Rick Grimes. Aktor opuścił główną produkcję w 9 sezonie; jego postać została wówczas uznana za zmarłą, choć ostatecznie widzowie dowiedzieli się, że bohater żyje. Teraz zaś wiadomo, że pojawi się na ekranach ponownie – na dodatek wraz z Michonne. Spin-off będzie okazją do kontynuacji wątku miłosnego pomiędzy nimi.

Premierę 3. części 11. – finałowego – sezonu The Walking Dead wyznaczono na 2 października. Obiecany zwiastun zobaczycie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie